Przejdź do treści
Powrót do strony głównej

TYLKO MNIE POPROŚ DO TAŃCA #1 i #2

  Gdy z kalendarza wyrwiemy ostatnią kartkę wskazującą listopad, oznaczać to będzie, że do premiery naszej pierwszej okowity z beczki zostały już tylko dni. Chcemy Wam umilić okres wyczekiwania i w tym celu zapraszamy Was na degustację sześciu naszych okowit. Spróbujemy :

  Okowita Podole Wielkie Pszenica 2022 43 %
  Okowita Podole Wielkie Żyto 2022 43%
  Okowita Podole Wielkie Ziemniak Taurus 2021 Edycja Specjalna 43%

  Okowita Podole Wielkie Pszenica 3YO EX Tokaj Cask 60,1%
  Okowita Podole Wielkie Żyto 3YO EX Tokaj Cask 54,3%
  Okowita Podole Wielkie Ziemniak EX Tokaj Cask 58,3%

  Naszym destylatom towarzyszyć będą sery wyselekcjonowanie przez Gieno Mientkiewicza. Sam mawia o sobie „SERebryta”. Miłośnicy kulinariów znają go m.in z programu „ Przez Dziurkę od Sera”, który prowadził w kanale Kuchnia. Kucharz z wykształcenia, smakosz z wyboru. Serowy ekspert. Autor określenia – „sery zagrodowe”, które sam zdefiniował i wytrwale promuje. Szkoli, realizuje serowe warsztaty i degustacje. Współtworzył Festiwale Smaku w Grucznie i Sandomierzu. Zagorzały smakosz i sybaryta. Nie umie tańczyć …ale tańczy. Dacie się zaprosić do tego serowo- okowitowego tańca?

  Przygotowaliśmy dwa terminy:

  01.12.2023 – przejdź do szczegółów wydarzenia

  2.12.2023 – przejdź do szczegółów wydarzenia

  Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji: dzwoniąc pod numer +48 730 850 066 (Łukasz) lub odwiedzając nas osobiście na Chlebnickiej 37/38

  Impreza przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

  Rezerwuj teraz Rezerwuj teraz